VDU pirmakursiams – stovykla „Subalansuotas fuksas“

Pirmakursi, svarstai koks bus rugsėjis ne mokykloje? Nerimauji dėl naujo savo gyvenimo etapo? Nežinai, kaip susipažinti su naujais universiteto draugais? Būtent todėl mes, VDU Studentų atstovybė, kviečiame Tave vieną rugsėjo savaitgalį praleisti pirmakursių stovykloje „Subalansuotas fuksas 2021”, kurioje prisijungsi prie geriausios detektyvų komandos ir padėsi išsiaiškinti nusikaltimus.

Tai ne tik linksmiausias studentiškas savaitgalis, bet ir puiki galimybė užmegzti naujas pažintis su vyresnių kursų studentais ir kitais pirmakursiais, susipažinti su universitetu bei pajusti studentišką atmosferą. Stovyklos metu pirmakursiai dalyvauja įvairiose simuliacijose, žaidimuose, mokosi, bendrauja ir pramogauja, tad įdomios užduotys, komandinis darbas, naujos pažintys bei puikiai ir turiningai praleistas laikas garantuotas! „Čia atvyksta patys fainiausi žmonės“, –  sakė praėjusių metų stovyklos „Subalansuotas fuksas 2020” dalyvė Gustė Žukauskaitė.

„Nors pernai registruojantis į stovyklą širdis virpėjo, tačiau dabar drąsiai galiu sakyti, jog šios stovyklos jokiu būdu negalima praleisti!“ – įspūdžiais po stovyklos dalinasi Aurelija Bublytė. „Įdomios veiklos, skatinančios dirbti kartu, nepakartojama energija, šilti bei malonūs žmonės sukuria draugišką aplinką, o patiriamas adrenalinas ir azartas atliekant užduotis tik dar labiau suvienija pirmakursius, siekiant bendro tikslo.“ Todėl tikime, jog stovyklos metu susirasi draugų, rasi atsakymus į ramybės neduodančius klausimus ir įveiksi baimę žengiant pro universiteto duris.

Viena iš stovyklos organizatorių Joana Gasiulytė pažada nepamirštamą laiką. „Neabejoju, kad pirmakursių lauks savaitgalis, kurio nepamirš visus ketverius studijų metus, susiras daug naujų pažinčių ir draugų bei turės galimybę pabūti detektyvais Hogvartse,” – teigia ji.

Taigi, šį rugsėjį net du savaitgalius šurmuliuos jau tradicine tapusi pirmakursių stovykla „Subalansuotas fuksas 2021”, kuri yra pritaikyta ir studentams, turintiems individualius poreikius, pavyzdžiui, judėjimo negalią.

2021 metais stovykla vyks rugsėjo 11-12 ir rugsėjo 17-18 dienomis.

Registruotis gali paspaudęs šią nuorodą: https://bit.ly/subalansuotas-fuksas21

Dalyvių skaičius ribotas, todėl į ją pateks originaliausi, labiausiai motyvuoti, draugiškiausi ir linksmiausi pirmakursiai. Anketą galima pildyti iki rugpjūčio 31 d. (imtinai). Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai iki rugsėjo 3 d. anketoje nurodytu telefono numeriu.

Pabrėžiame, kad stovykla – ne krikštynos. Jokių pašaipų ir košmariškų iššūkių VDU Studentų atstovybė studentams neorganizuoja, tik pažada linksmiausią savaitgalį su geriausia VDU kompanija!

Geriausias praėjusios stovyklos akimirkas gali pamatyti „Subalansuotas fuksas 2020“ aftermovie.

Iki pasimatymo!
– VDU Studentų atstovybė –