VDU krepšininkai penktą kartą tapo Europos studentų čempionais

Vytauto Didžiojo universiteto krepšinio komanda Ispanijoje vykstančio 11-ojo Europos universitetų krepšinio čempionato finale 94:77 nugalėjo Sankt Peterburgo Leningrado valstybinio A.S. Puškino universiteto (Rusija) krepšininkus.

VDU krepšininkai Europos čempionais tapo penktą kartą.

VDU krepšininkai pirmosiose D grupės rungtynėse 66:63 įveikė Faticho universiteto (Turkija) komandą, vėliau 150:66 nugalėjo Rumunijos–Amerikos universiteto (Rumunija) studentus bei 129:79 – Kozminskio universiteto (Lenkija) ekipą.

Nugalėtojos titulą gynusi VDU ekipa ketvirtfinalyje 93:83 nugalėjo Valjadolido universiteto (Ispanija) krepšininkus. Pusfinalyje Arūno Juknevičiaus auklėtiniai žaidė ir 52:105 rezultatu sutriuškino Genujos universiteto (Italija) komandą.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.