VDU – konferencija, skirta romanų kalbų tekstų vertimams

Kviečiame į Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Humanitarinių mokslų fakulteto Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedros,  Valstybinio rytų kalbų ir kultūrų instituto (Inalco, Prancūzija), Vakarų Timišoaros universiteto (Rumunija) ir Pizos universiteto (Italija) organizuojamą jubiliejinę X-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją „Romanų kalbų tekstų vertimo akiračiai“, kuri vyks šių metų balandžio 25 dieną, Vytauto Didžiojo universitete. Konferencijoje bus aptarti aktualūs vertėjų rengimo, vertimo technologijų, vertimų sklaidos, dalykinių ir meninių tekstų vertimo klausimai, iššūkiai ir perspektyvos.

Konferencijos mokslinis ir organizacinis komitetas:

Pirmininkė Prof. dr. Aurelija Leonavičienė (VDU, Lietuva)

Nariai:

Prof. dr. Hélène de Penanros (Inalco, Prancūzija),

Prof. dr. Daniele Montichelli (Talino universitetas, Estija),

Dr. Jurgita-Macijauskaitė-Bonda (VDU, Lietuva),

Doc. dr. Carmen Caro Dugo (VU, Lietuva),

Doc. dr. Rūta Eidukevičienė (VDU, Lietuva),

Doc. dr. Ileana Neli Eiben (Vakarų Timišoaros universitetas, Rumunija),

Kristina Aurylaitė (VDU, Lietuva),

Dr. Adriano Cerri (Pizos universitetas, Italija),

Daiva Kielaitė (VDU, Lietuva).

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.