VDU bendruomenei – tradicinė mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 22 d., ketvirtadienį, 14:30 val. VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas) vyks tradicinė VDU mokslo metų užbaigimo šventė. Kviečiame universiteto bendruomenę kartu susiburti ir pasidžiaugti tuo, ką kartu įgyvendinome ir patyrėme per šiuos metus.

Šventinėje renginio programoje:

• Geriausiai studentų įvertintų 2022-2023  m. m. dėstytojų apdovanojimai
  • Grupės „VDU Jazz“ koncertas
  • Muzikinius kūrinius dovanos Ukrainos centras
  • Atlikėjos Monikos Liu koncertas

Monika Liu (Visvaldo Morkevičiaus nuotr.)

Atvykimo į šventę VDU Botanikos sode informacija

Viešasis transportas:

Autobusas Nr. 35 – iš stotelės „Studentų skveras“, autobusas Nr. 20 – nuo Kauno pilies, autobusas Nr. 32 – nuo VDU Žemės ūkio akademijos.

VDU transportas:

14:00 val. užsakytas autobusas važiuos nuo K. Donelaičio g. 52  rūmų.

14:00 val. užsakytas autobusas važiuos nuo VDU Žemės ūkio akademijos centrinių rūmų  (Studentų g. 11, Akademija).

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.