VDU bendradarbiaus su Kybartų K. Donelaičio gimnazija

Lapkričio 27 d. rektorato posėdžio metu Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija.

Prieš pasirašymą VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka pažymėjo, kad universitetą ir gimnaziją sieja atsakinga jaunimo švietimo misija. „Neskaitant šeimos, mes esame tie, kurie jiems labiausiai padeda susivokti, susiprasti. Šia prasme mes ir esame socialiniai partneriai. Jei tam tikri bendri projektai gali būti nukreipti į jauno žmogaus gyvenimą, tai jau yra labai daug“, – sakė rektorius.

„Norime bendradarbiauti su universitetu, nes matome šiokią tokią spragą – šiandien tik virš 50 proc. mūsų abiturientų studijuoja aukštosiose mokyklose ir kolegijose. Glaudesnis bendradarbiavimas su VDU leistų tą skaičių padidinti“, – paaiškino Kybartų K. Donelaičio gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.