Universitete – vieša paskaita apie pro-demokratiškus judėjimus Pietų Korėjoje

Spalio 6 d., ketvirtadienį, 14.15–15.45 val. VDU Istorijos menėje (K. Donelaičio g. 58) vizituojanti dėstytoja Dr. Hyun Jeong-imSogango Universiteto (Seulas, Pietų Korėja) skaitys viešą paskaitą apie pro-demokratiškus judėjimus Pietų Korėjoje – „The third way of doing politics: Pro-democracy movements in South Korea from 1960s to nowadays”.

Paskaitos metu mokslininkė pristatys socialinių judėjimų istoriją Pietų Korėjoje, didžiausią dėmesį skirdama pro-demokratiškiems judėjimams prieš karinį autoritarinį režimą 1960-1987 m. bei demokratijos konsolidaciją šiomis dienomis.

Dėstytoja VDU dirba remiant Korėjos studijų akademijai, pagal VDU Azijos studijų centro parengtą Vizituojančių dėstytojų programos projektą. Dr. Hyun Jeong-im Sociologijos daktaro disertaciją apsigynė Paryžiaus IV Sorbonos universitete. Nuo 2008 m. dėsto Seule, Sogango universitete. Pagrindiniai moksliniai Dr. Hyun Jeong-im interesai – politinė sociologija ir socialiniai judėjimai.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *