Universitete – tarptautinė doktorantų mokykla, skirta biotechnologijai

451 1

Rugsėjo 22-26 d. VDU Gamtos mokslų fakultete vyks tarptautinė doktorantų mokykla „Biotechnologija medicinoje ir farmacijoje“, kuri yra Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Tarpdisciplininės, tarptautinės medicininės biologijos ir farmacijos mokslų doktorantūros studijos Baltstogės medicinos universitete“ dalis.

VDU GMF Instrumentinės analizės atviros prieigos centro mokslininkai jau daug metų sėkmingai bendradarbiauja su šio universiteto kolegomis, publikuoja bendrus mokslo straipsnius, kviečiami skaityti pranešimų mokslo konferencijose, taip pat paskaitų Baltstogės universiteto Farmacijos fakulteto studentams. Praėjusiais metais buvo pasirašyta bendradarbiavimo tarp universitetų sutartis.

Ši veikla, kaip ir naujai paruošta bei labai gerai įvertinta šiais metais pradėta Biotechnologijos ir farmacinės analizės magistro studijų programa, glaudžiai siejasi su strategine biotechnologijos ir farmacinės analizės mokslo tyrimų ir studijų kryptimi Gamtos mokslų fakultete.

Tarptautinėje doktorantų vasaros mokykloje paskaitas skaitys ir praktinius užsiėmus ves ne tik patyrę VDU mokslininkai, bet ir kolegos iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bei Kauno technologijos universiteto. Tarptautinės doktorantūros mokyklos metu įgytos žinios ir praktinė patirtis padės dalyviams sėkmingai baigti doktorantūros studijas ir atlikti numatytus mokslo tyrimus.

Akademikas Audrius Maruška
Doktorantų vasaros mokyklos koordinatorius

Komentarai

Studentas

Kodėl apie vasaros mokyklą nėra daugiau informacijos internete, apart šito skelbimo? Kokia šio renginio programa?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *