Universitetas išlydėjo būrį naujų absolventų

Birželio 18–21 dienomis universiteto bendruomenė išlydėjo naują absolventų kartą: keturias dienas trukusių renginių metu diplomai buvo įteikti naujiesiems bakalaurams, magistrams, dieninių, ištęstinių, neakivaizdinių studijų absolventams.

Universitetą baigusius absolventus sveikino visi dešimt fakultetų, netrūko šiltų atsisveikinimų ir linkėjimų, kuriais dalinosi tiek išeinantieji, tiek juos išlydintieji.

Skambiu šventės akcentu birželio 21 d. tapo iškilminga ceremonija, kurios metu įteiktos garbės daktaro regalijos Milersvilio universiteto profesoriui emeritui, istorijos profesoriui Sauliui Sužiedėliui.

Šiemet Vytauto Didžiojo universitetą baigė net 1939 studentai – su savo Alma Mater atsisveikino 1270 bakalaurų, 557 magistrai ir 112 kvalifikuotų pedagogų. Šiais metais 92 VDU absolventai baigė ne tik pasirinktos pagrindinės specialybės studijas, bet ir antrąją – gretutinę – studijų programą.

Diplomų įteikimo renginių plakatas

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt), Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) ir Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) fotoreportažus bei Luko Motiejūno videoreportažą.

Diplomų įteikimai Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventams

Diplomų įteikimai Gamtos mokslų fakulteto absolventams

Diplomų įteikimai Humanitarinių mokslų fakulteto absolventams

Diplomų įteikimai Informatikos fakulteto absolventams