T4EU paskaitoje internetu – apie duomenų apsaugą

Estijos dailės akademija kviečia VDU ir kitų „Transform4Europe“ aljanso universitetų dėstytojus, mokslininkus ir doktorantus dalyvauti viešoje paskaitoje „Duomenų apsauga ir tyrimai“ („Data protection and research“), kurią ves Marten Juurik (Tartu universitetas, Estijos mokslo taryba). Paskaita vyks balandžio 26 d., 12.15–14.45 val. „MS Teams“ platformoje.

Paskaitoje bus aptarti asmens duomenų apsaugos reglamentavimo pagrindai, moksliniams tyrimams aktualūs klausimai, taip pat bus pateikta patarimų, kaip duomenų apsaugos principus taikyti mokslinių tyrimų rengime. Paskaita skirta mokslininkams, turintiems minimalias žinias arba neturintiems žinių apie duomenų apsaugą.

Marten Juurik yra Tartu universiteto (TU) jaunesnysis mokslo darbuotojas, dirbantis etikos srityje, ir vienas iš TU Duomenų apsaugos moksliniuose tyrimuose vadovo autorių. Jis universitete skaito paskaitas apie komunikaciją, informacijos etiką ir duomenų apsaugą.

Informacija apie būsimą paskaitą ir prisijungimą prie jos bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams likus maždaug 3 dienoms iki renginio.

Paskaitos dalyvių registracija internetu vyksta iki balandžio 22 d.