Svarbi informacija apie „Erasmus+“ ir dvišalius mainus

Dėl susidariusių techninių kliūčių šiuo metu yra nepasiekiamos el. atrankos anketos „Erasmus+“ bei Dvišalių mainų studijoms ir praktikoms. Visus studentus, norinčius vykti į studijų ar praktikų mainus, kviečiame užpildyti laikinas anketas:

Studentai, užpildę el. atrankos anketą Tarptautinių ryšių tarnybos interneto svetainėje, pakartotinai pildyti laikinos formos neprivalo. Jų pateikti duomenys yra išsaugoti.

Iš anksto atsiprašome dėl susidariusių nepatogumų bei kviečiame naujienoje pateikta informacija dalintis su draugais ir bendramoksliais, studijuojančiais VDU.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ bei VDU dvišalių mainų programas

„Erasmus+“ studijos

• Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Menų fakultetas ir Muzikos akademija
  • Eglė Januškevičienė