Skelbiami rašinių anglų kalba konkurso „Lithuania and me“ nugalėtojai

1973

Vytauto Didžiojo universiteto Anglų filologijos katedra kvietė vyresniųjų (9-10 ir 11-12) klasių moksleivius dalyvauti moksleivių rašinio anglų kalba konkurse „Lithuania and Me“. Konkurse iš viso dalyvavo 26 moksleiviai iš įvairių Lietuvos gimnazijų ir mokyklų.

Balandžio 13 d., penktadienį, 15 val. konkurso nugalėtojai kviečiami atvykti į Vytauto Didžiojo universitetą (K. Donelaičio g. 52, I aukšto fojė), kur jie bus apdovanoti specialiais prizais.

VDU Anglų filologijos katedros atstovai dėkoja visiems anglų kalbos mokytojams, gimnazijų ir vidurinių mokyklų bendruomenėms, paskatinusioms moksleivius teikti rašinius. Moksleivių ir mokytojų entuziazmas įrodė visų mūsų tikėjimą Lietuvos ateitimi, o moksleivių rašiniai atskleidė tikrąsias vertybes.

Rašinio anglų kalba konkurso organizatoriai kviečia autorius ir jų draugus registruotis VDU „Facebook“ (puslapyje „VDU moksleiviams“) ir sužinoti visas VDU naujienas ar bendrauti tarpusavyje. Informacija apie konkurso rezultatus bus skelbiama „VDU moksleiviams“ puslapyje.

Konkurso nugalėtojų sąrašą rasite čia.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *