Skelbiamas viešas konkursas VDU rektoriaus pareigoms

1981

Vadovaudamasi Vytauto Didžiojo universiteto Statuto 45 straipsniu, universiteto Taryba skelbia viešą konkursą VDU rektoriaus pareigoms eiti (kadencijos trukmė – 5 metai).

Rektoriaus funkcijos nurodytos Vytauto Didžiojo universiteto statute, patvirtintame Lietuvos Respublikos Seimo 2012 m. birželio 28 d. Nr. XI – 2151.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo (meno) daktaro laipsnį arba pripažinti menininkai, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties.

Pretendentas privalo pateikti dokumentus, įrodančius suteiktą mokslo laipsnį, pedagoginę ir vadybinę patirtį bei pretendento pasirašytus gyvenimo aprašymą, veiklos rektoriaus pareigose penkerių metų programos koncepciją ir kitus dokumentus, kuriuos, pretendento nuomone, tikslinga pateikti konkursui rektoriaus pareigoms.

Pretendento dokumentai užklijuotame voke turi būti įteikti arba gauti registruotu laišku iki 2015 m. gegužės 28 d. 15 val.

Dokumentus įteikti arba siųsti VDU Personalo tarnybai adresu – K. Donelaičio g. 52, 309 kab., 44244, Kaunas. Pretendentas privalo nurodyti savo telefonus, adresą ir el. paštą ant užklijuoto voko.

Teirautis: telefonais (8 37) 32 79 45, (37) 32 79 55, el. paštu: j.lukauskiene@pt.vdu.lt, l.stankeviciene@adm.vdu.lt.

Vytauto Didžiojo universiteto taryba

2015 m. viešo konkurso VDU rektoriaus pareigoms užimti organizavimo kalendorius