Skelbiamas fotografijų konkursas „Kalendorinės šventės studentų akimis“

Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Etnologijos ir folkloristikos katedra skelbia fotografijų konkursą „Kalendorinės šventės studentų akimis”.

Organizatoriai kūrybiškų nuotraukų lauks iki spalio 20 dienos el. paštu jurgita.brazauskaite25@gmail.com. Pateikiant fotografijas, būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę, amžių ir pavadinimą. Taip pat prašoma nurodyti elektroninį paštą ar telefoną, kuriais galima būtų susisiekti su autoriumi.

Spalio 25 d. atrinktos* nuotraukos bus eksponuojamos VDU, K. Donelaičio g. 52 II aukšte, prie Etnologijos ir folkloristikos katedros. Spalio 25 d. kompetentinga komisija paskelbs nugalėtojus. 3 geriausių nuotraukų autoriams bus įteikti prizai. Organizatoriai linki malonių akimirkų ir kviečia aktyviai dalyvauti konkurse.

* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti netinkamas nuotraukas ar keisti konkurso sąlygas.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *