Rugsėjo 1-osios proga – VDU rektoriaus sveikinimas

Ši rugsėjo 1-oji yra išskirtinė dėl dviejų priežasčių: šiais metais švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šiemet išaugo Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė: ją papildė Lietuvos edukologijos universiteto nariai, o kitais metais įsijungs ir Aleksandro Stulginskio universiteto bendruomenė – gera Jus matyti mūsų gretose. Šie įvykiai, atvedę mus ten, kur šiandien esame, nebuvo nulemti atsitiktinumų. Tai buvo ilgo darbo, grįsto pagarba bei pasitikėjimu, rezultatas.

Noriu pasveikinti užsienio studentus, kurių skaičius VDU auga kiekvienais metais. Iš įvairių pasaulio žemynų į Europos vidurį susirinkę jie sukuria tarptautinę ne tik universiteto, bet ir miesto erdvę bei pripildo ją neįkainojamų patirčių ir galimybių pažinti kitas kultūras, kalbas, papročius.

Linkiu mums visiems, kad šie akademiniai metai būtų turtingi. Turtingi pokalbių, prasmingų susitikimų ir perskaitytų knygų. Domėkimės viskuo, nes žinios padaro mus laisvesnius. Suteikime prasmę kiekvienai dienai ir tegul taip mėgstama visame pasaulyje grotažymė slowliving būna ne tik nuotraukos prierašu socialiniuose tinkluose, o ir jūsų būsena studijuojant Vytauto Didžiojo universitete.