Netrukus baigsis registracija į Verslumo laboratorijas

1450

VDU Verslo praktikų centras primena, kad netrukus baigsis registracija į Verslumo laboratorijas, kurių metu studentai tarpdisciplininėse komandose spręs problemines situacijas, susijusias su produktų, paslaugų plėtra ir kitais verslo klausimais. Registracija vyksta internetu iki spalio 18 d.

Verslumo laboratorijos yra daugiafunkcinis įrankis, pritaikantis laisvųjų menų (lot. Artes liberales) principus ir skirtas praktiškam studentų verslininkiškumo požiūrio bei minėtų verslumo kompetencijų ugdymui. Studentams VDU Verslo praktikų centras siūlo dalyvauti vienoje iš keturių laboratorijų: kūrybiškumo, socialinių inovacijų, technologijų bei verslo vystymo. Kiekvienos laboratorijos komandą sudarys po 15 VDU studentų iš skirtingų studijų krypčių bei pakopų, specialistų grupė, atitinkanti laboratorijos sritį, laboratorijos koordinatorius bei mokymų vadovas.

Keturių mėnesių laikotarpyje, kuris truks nuo 2015 m. spalio iki 2016 m. vasario, studentai tarpdisciplininėse komandose spręs įmonių, įstaigų ar organizacijų pateiktas problemines situacijas/atvejus, susijusius su produktų ar paslaugų plėtra, veiklos optimizavimu ir kt. Laboratorijų komandų veikloje dalyvaus ir paskirtas įmonės, įstaigos ar organizacijos mentorius.

Šiuo metu VDU Verslo praktikų centras inicijavo bendradarbiavimo sutarčių pasirašymą su įmonėmis „Vičiūnai Group“, AIG, DNB, „Šiaulių bankas“, „Volfas Engelman“, „Festo“, „Elitaz“, „4room“, „Talent Garden Kaunas“ ir kt., kurios bus atsakingos už konkrečių probleminių atvejų pateikimą studentams ir kartu bendradarbiaujant su skirtingų sričių specialistais praktiškai ugdys studentų verslumo kompetencijas. Studentai, pasiekę gerų darbo rezultatų Verslumo laboratorijose, bus kviečiami atlikti išmaniąsias praktikas įmonėse.

Norintys dalyvauti Verslumo laboratorijose kviečiami iki spalio 18 dienos užpildyti anketą internete. Atrankos rezultatai bus paskelbti spalio 20 d. Pirmieji Verslumo laboratorijų užsiėmimai vyks spalio 23-25 dienomis išvažiuojamoje stovykloje Jadagonyse (Kauno r.). Turėdami klausimų dėl dalyvavimo šioje veikloje, rašykite el. paštu info@verslopraktikos.lt.

Spalio pradžioje Verslo praktikų centras pakvietė į „Entreprenerio akademiją“, kurios metu VDU studentai buvo supažindinti su verslumo kompetencijomis (savęs vertinimu, komandiniu darbu, veiklumu, kūrybiškumu, problemų sprendimų bei ryšių mezgimu).

Registracijos anketa internete

Daugiau informacijos apie Verslumo laboratorijas

VDU Verslo praktikų centro „Facebook“ puslapis

VDU Verslo praktikų centro tinklalapis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.