Pasaulio lietuviams – vasaros kursai „Refresh in Lithuania“

Jau trečius metus Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvių išeivijos institutas kviečia už Lietuvos ribų gyvenančius lietuvius (nuo 18 metų) į vasaros kursus „Refresh in Lithuania“, vyksiančius liepos 16–28 dienomis Kaune.

Vasaros kursų tikslas – sujungti po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvių diasporos atstovus, supažindinti juos su Lietuva, šalies istorija, kultūra, visuomene, šiuolaikiniais valstybės procesais bei padėti suprasti įvairias lietuviškos tapatybės spalvas.

Kursų metu dalyviai turės galimybę išklausyti įdomias VDU dėstytojų paskaitas, aplankyti muziejus, kultūros renginius, susipažinti su kasdieniu VDU studentų gyvenimu. Kaip ir kasmet dalyviams bus rengiamos išvykos po Kauno apylinkes bei kitus Lietuvos miestus – Vilnių, Trakus, Klaipėdą.

Vasaros kursus „Refresh in Lithuania“ globoja Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė.  Projektą remia Lietuvos mokslo taryba.

Norintys užsiregistruoti į kursus ar gauti papildomos informacijos gali kreiptis el. pašto adresu pla@isc.vdu.lt.

Kursų programą galima rasti čia.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *