Kvietimas dalyvauti konferencijoje apie žinių antreprenerystę

Rugsėjo 6–7 d. aljanso „Transform4Europe” partneris Saro krašto universitetas (Vokietija) organizuoja konferenciją, skirtą žinių antreprenerystei. Paraiškos priimamos iki rugpjūčio 8 d.

Šia konferencija siekiama suburti akademinį personalą, mokslininkus ir dėstytojus siekiant tyrinėti ir diskutuoti apie besiformuojančią žinių verslumo sritį ir pasidalinti savo patirtimi šiame lauke.

Daugiau informacijos.

Registracija.

Atrinkti pranešėjai galės pasirinkti, kokiu patogiausiu būdu vykti į Vokietiją ir kur apsigyventi. Saro krašto universitetas padengs kelionės išlaidas iki 450 EUR ir apgyvendinimo išlaidas – 110 EUR už parą.