Kviečiame dalyvauti VDU absolventų Vilniaus dienoje

Balandžio 12 d., penktadienį, 14.30 val. VDU Absolventų klubas kviečia visus Vytauto Didžiojo universiteto absolventus dalyvauti VDU absolventų Vilniaus dienoje, kurios tema šiemet – „Akademinė bendruomenė ir politika Lietuvai“.

Susitikimo vieta: prie II-jų LR Seimo rūmų, Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius.

PROGRAMA:

I dalis: 14.30–15.30 val. VDU alumnų ekskursija po LR Seimo istorines vietas, sales. Ekskursijos dalyviai prie II-jų Seimo rūmų renkasi 14.20 val.

II dalis: 16.00–17.30 val. Diskusija su VDU alumnais LR Seimo nariais. Diskusiją moderuoja LR Seimo narys Valdas Rakutis. Kviečiami dalyvauti LR Seimo nariai, VDU alumnai, VDU Absolventų Klubo nariai, partneriai. (Kas dalyvaus nuo II-os renginio dalies, renkasi prie II-jų Seimo rūmų 15.45 val.).

III dalis: nuo 18.00 val. VDU absolventų „Vilniaus dūzgės“. „Alaus namai“, A. Goštauto g. 8, Vilnius. Buvusi legendinė „Ritos slėptuvė-picerija“.

Būtina registracija

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir / ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.