Koncerte VDU – japonų muzikantai ir atlikėja „YeYe“

Japoniškos kultūros festivalis „nowJapan“ kartu su VDU visus kviečia į netipiško neo-pop ir džiazo atlikėjos iš Japonijos „YeYe“ ir jai pritariančių muzikantų koncertą, kuris vyks rugsėjo 20 d., šeštadienį, 19 val., VDU koncertų salėje (K. Donelaičio g. 60).

„YeYe“ ir su ja atvykstantys muzikantai – bene ryškiausi ir spalvingiausi šių metų festivalio dalyviai. „YeYe“ yra gabi ir talentinga atlikėja, muzikantė, kuri visų savo dainų tekstus ir kompozicijas rašo ir kuria pati. 2011 m. ji išleido savo debiutinį albumą “Asa wo akedashite, yoru wo tojirumade”, kurio daina „Morning“ iš karto užkariavo klausytojų širdis ir tapo milžinišku hitu Japonijos radijo sotyse „Kansai“, „Kagoshima“, „Friends FM“, „FM Tokushima“, „FM Mie“ ir kt.

Japonijos kultūros festivalio „nowJapan“ programoje šie atlikėjai išsiskiria ne tik savo šilta, svajinga ir nuoširdžia džiazo muzika, bet ir savo požiūriu į mūsų šalį. Šie Lietuvą įsimylėję muzikantai Japonijoje surengė ne vieną labdaros koncertą tam, kad surinktų lėšas kelionei į mūsų šalį, bei sukūrė specialią Lietuvai skirtą programą, kurią pirmieji (gal ir vieninteliai) galės išvysti būtent šio renginio dalyviai.

Bilietai į koncertą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *