Kauniečiams – nemokamos meilės kalbos paskaitos

1280

Kauniečiai ir vėl galės nemokamai pramokti meilės kalbos – Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M. Lanza kviečia į nemokamas interaktyvias italų kalbos paskaitas visuomenei, kurios vyks VDU rugsėjo 23 ir 25 d.

Užsiėmimai, kuriuos ves VDU Užsienio kalbų instituto italų kalbos dėstytojas S. M. Lanza, skirti jau mokyklose, gimnazijose ir universitetuose nebesimokantiems asmenims, norintiems susipažinti su šia kalba, šiek tiek jos pramokti ir sužinoti daugiau apie įvairius kalbinius aspektus.

„Tai bus „kalbos ragavimo“ paskaita, kurios dalyviai sužinos įvairius italų kalbos niuansus: kaip tarti ir skaityti, kokios frazės tinkamos kasdieniam bendravimui ir praktikai, taip pat sužinos apie pačią Italiją, supras itališką gyvenimo būdą, gyventojų mentalitetą, susipažins su italų kalba reiškiamomis emocijomis, kalbos mokymosi principais ir ryšiais su lietuvių kalba“, – paskaitą pristatė dėstytojas S. M. Lanza.

Pirmoji italų kalbos paskaita visuomenei vyks rugsėjo 23 d., antradienį, 17 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio 52–601). Rugsėjo 25-ąją ten pat vyks pirmosios paskaitos kartojimas, todėl registruojantis reikėtų išsirinkti vieną patogiausią dieną.

Registracija vykdoma internetu.

Kursų organizatorius – VDU Užsienio kalbų institutas – yra modernus plačiausią užsienio kalbų spektrą Lietuvoje siūlantis akademinis kalbų centras. Instituto dėka visų fakultetų studentams sudaryta galimybė mokytis vieną ar kelias iš siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų. Dauguma čia dirbančių užsieniečių dėsto savo gimtąsias kalbas.

Vienas iš jų – šiandien 13-tus gyvenimo Lietuvoje metus skaičiuojantis Stefano M. Lanza. Pirmąkart Lietuvą dėstytojas aplankė atsitiktinai, kai 1997 m. dalyvavo renginyje „VDU Summer University“. Būtent šis apsilankymas ir tapo lemtingas. S. M. Lanza yra aktyvus VDU bendruomenės narys, jau daug metų dėstantis italų kalbą Vytauto Didžiojo universiteto studentams ir prisidedantis prie Dante Alighieri draugijos veiklos Kaune. Šios draugijos partneriu neseniai tapo ir VDU.

Registracija į nemokamas italų k. paskaitas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.