Kalbų ir žinių diena | Įvadas į studijas VDU 2019

Vytauto Didžiojo universitetas

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pradžioje rugpjūčio 26 – rugsėjo 2 dienomis. „Įvadas į studijas VDU 2019“ renginiai – proga susipažinti ne tik su universitetu, jo moksline veikla ir siūlomomis galimybėmis, bet ir su universiteto fakultetų dėstytojais bei, žinoma, su studijų draugais. Įvadinė savaitė – tai lyg naujos kelionės pradžia, kurios metu visi suvokia, kad universitete studijų procesas ir aplinka yra daug svarbiau nei trokštamas galutinis tikslas  –  diplomas.

Visuose „Įvadas į studijas VDU 2019“ renginiuose kviečiami dalyvauti Kaune ir Vilniuje studijuojantys studentai.

Kalbų ir žinių diena – antroji įvadinės savaitės diena, rugpjūčio 27-oji. Šią dieną universitete vyks testai stojantiesiems – diagnostinis anglų kalbos testas jo nelaikiusiems bei kompiuterinio raštingumo testas, vėliau – Užsienio kalbų mugė, pristatysianti VDU Užsienio kalbų institute siūlomas kalbų studijas. VDU Karjeros centras ne tik pristatys savo veiklą, bet ir kvies pirmakursius savo karjerą pradėti jau dabar.

Taip pat šią dieną bus pristatoma VDU Medijų laboratorija ir joje vykdoma veikla. Studentai bus kviečiami išbandyti VDU Verslo praktikų centro kūrybines dirbtuves bei susipažinti su Verslumo akademijos gretutinėmis studijomis. Studentų organizacijos ESN VMU komanda kvies į paskaitą apie užsienio studentų gyvenimą Lietuvoje, o VDU Akademinio politologų klubo organizuojamos paskaitos metu bus galima susipažinti su pagrindinių politinių ideologijų sąvokų reikšmėmis, susiformavimo raida ir atlikti politinių ideologijų testą. Dieną užbaigs „Academia Cum Laude“ pristatymas ir vadovo prof. Egidijus Aleksandravičiaus paskaita „Academia cum laude – erdvė, kurioje įgyvendinamos Tavo studijų idėjos“. Paskaitoje-diskusijoje dalyvaus akademijos kuratoriai, esami bei buvę studentai.

„Įvadas į studijas VDU 2019“ programa

Daugiau informacijos apie universitetą ir Įvado į studijas VDU savaitę rasi ivadas.vdu.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.