Diskusija „Moterys moksle: iššūkiai ir galimybės“

Balandžio 12 d., penktadienį, 16 val. VDU AJMD „Modusas“ kartu su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Gamtos mokslų fakultetu kviečia dalyvauti įkvepiančioje diskusijoje „Moterys moksle: iššūkiai ir galimybės“. Šiame renginyje susipažinsite su dinamišku mokslo pasauliu ir nepaprastomis moterimis, kurios griauna stereotipus ir yra pavyzdys, rodantis, kiek daug gali pasiekti moterys mokslo ir verslo srityje!

Išklausykite įkvepiančių pranešėjų, kurios pasidalins savo asmeninėmis istorijomis, laimėjimais ir iššūkiais mokslo bei verslo srityse.

Dalyvaukite diskusijoje, skatinančioje susimąstyti tokiomis temomis kaip lyčių lygybė, darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra bei pasirinkimas studijuoti STEM srityje.

Atraskite naujas galimybes, kuriomis gali pasinaudoti mokslo karjeros siekiančios moterys.

Data: 2024-04-12

Laikas: 16.00 val. (registracija – 15.30 val.)

Vieta: VDU Gamtos mokslų fakultetas (Universiteto g. 10-165 aud., Akademija, Kauno raj.)

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos ir programa

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.