Auditorių forumas „Kur baigiasi auditas ir prasideda detektyvas“

VDU Žemės ūkio akademija (Universiteto g. 10))

Vasario 22 dieną, penktadienį, nuo 9.30 val., VDU Žemės ūkio akademijoje (Bioekonomikos plėtros fakultetas, Universiteto g. 10, Akademija) vyks auditorių forumas „Kur baigiasi auditas ir prasideda detektyvas“.

Jo metu bus analizuojamos šios temos: pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija ir priemonės, bendrojo duomenų apsaugos reglamentas ir auditoriaus darbas, aukščiausių audito institucijų veikla bei kasdienio darbo iššūkiai.

Forumas skirtas visiems audito ekspertams ir kitiems, besidomintiems šia sritimi.

Forumo organizacinis komitetas: pirmininkė – Aurelija Kustienė (VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas), Aurelija Lauruševičiūtė (Lietuvos auditorių rūmai), Šviesa Leitonienė (VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas), Jūratė Žvirzdinaitė (VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas).

Forumo programa

Išankstinė registracija