„Humanitarų dienos“ kvies bendrauti ir pramogauti (atnaujinta)

Balandžio 14–16 dienomis VDU Humanitarinių mokslų fakultetas kviečia dalyvauti renginyje „Humanitarų dienos“, kuriuo, pasak organizatorių, siekiama ne tik suburti fakulteto bendruomenę, bet ir pristatyti jo veiklą visuomenei.

„Kviečiame visus susidomėjusios – dėstytojus, studentus, moksleivius ir Kauno visuomenę –
pabendrauti šventiškoje ir neformalioje  aplinkoje, daugiau sužinoti apie vieni kitų interesus bei pomėgius“, – teigia „Humanitarų dienų“ organizatoriai.

Tris dienas Humanitarinių mokslų fakultete vyks diskusijos, improvizaciniai žaidimai, filmų peržiūros, spektakliai, parodos bei kiti renginiai. Šventės metu galerijoje „5 aukštas“ (K. Donelaičio g. 52 rūmų, 5 a.) vyks studentų pieštų dėstytojų karikatūrų paroda.

Visi sudomėję taip pat kviečiami dalyvauti ketureilio apie humanitarą (-us) kūrimo konkurse. Kūrinius prašoma atnešti į Lietuvių literatūros katedrą (K. Donelaičio g. 522-12) arba atsiųsti el. paštu adresu diana.cesnauskaite@hmf.vdu.lt iki balandžio 15 d.

„Humanitarų dienų“ programa

Balandžio 14 d., trečiadienis

12 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
Inscenizuota etnologų ekspedicija

14 val. K. Donelaičio g. 52, 101 auditorija
Popietė su filosofais „Kam reikalingi humanitarai?“. Plačiau.

16 val. K. Donelaičio g. 52, 101 auditorija, 1 aukšto fojė
Improvizacinis žaidimas „Ar žinai literatūros žaidimo taisykles?“, organizuojamas akademinio literatų klubo ALK‘as ir Lietuvių literatūros katedros.

17.30 val. Klubas „Boulingo alėja“ (Maironio g. 19)
Boulingas (dalyvauja katedrų komandos)

Balandžio 15 d., ketvirtadienis

11 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
Koliažas „Laikas ir meilė“, organizuojamas Vokiečių ir prancūzų filologijos katedros (prancūzų kalba, trumpi komentarai lietuvių kalba).

Filmų peržiūrų ciklas „Susitikime kine!“

11.50 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„Paris“ („Paryžius“, rež. Cédric Klapisch, 123 min., 2008 m.). Prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

14 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„Im Juni“ („Birželį“, rež. Fatih Atkin, 96 min., 2000 m.). Vokiečių kalba su angliškais subtitrais.

15.30 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„The Meaning of Life“ („Gyvenimo prasmė“, Monty Python, 112 min., 1983 m.). Anglų kalba.

17 val. K. Donelaičio g. 52, 211 auditorija
„This is England“ („Tai yra Anglija“, rež. Shane Meadow, 98 min., 2006 m.). Anglų kalba.

17.30 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„Kaip varlės išsirinko karalių“ (rež. V. Starevičius, 9 min., 1922 m.)

17.40 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„Kinematografo operatoriaus kerštas“ (rež. V. Starevičius, 14 min., 1911 m.)

18 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
„Velnio nuotaka“ (rež. Arūnas Žebriūnas, 78 min., 1974 m.)

Balandžio 16 d., penktadienis

13 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
Spektaklis „Romeo ir Džiuljeta“ (anglų kalba). Vaidina VDU anglistų klubo nariai.

14 val. K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė
Šaškių turnyras (dalyvauja katedrų vedėjai, darbuotojai, studentai).

14 val.    K. Donelaičio g. 52, 211 (M. Gimbutienės) auditorija
Eksperimentinės kūrybos konkurso laureatų apdovanojimas

17 val. VDU Svečių namuose (Muitinės g. 7-13)
Renginio uždarymas: linijinių šokių pamoka, dėstytojas prie pulto, boulingo, šaškių turnyro bei ketureilio konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *