„Gero kino klubas“ kviečia į seminarą

Spalio 1 dieną, šeštadienį, Kauno kino centras „Romuva“ kviečia susipažinti su kino slėpiniais ir užkulisiais specialiame „Gero kino klubo“ seminare. Klubo sezonas tradiciškai pradedamas mokymais, kuriuose – įvairios paskaitos apie kiną. Seminare svečiuosis du Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) dėstytojai: žurnalistas ir prodiuseris Rytis Zemkauskas ir Viešosios komunikacijos lektorius Jaq Greenspon.

Tikrų kinomanų klubas

Projektas „Gero kino klubas“ Kauno kino centre „Romuva“ pradeda antrąjį savo gyvavimo sezoną. Mintis įkurti „Gero kino klubą“ kilo siekiant suburti kino mėgėjus, norinčius domėtis kinu ir jį suvokti. Pokalbiai, išgyventi jausmai ir filmų įkvėptos idėjos, kuriomis sinefilai galėtų dalintis ne tik susitikimų metu, tačiau ir „Kinas Kaune“ internetinėje platformoje. Ištisus metus į specialius „Gero kino klubo“ seansus ir susitikimus supažindinti su kinu atvyksta kino kūrėjai, profesionalai. Šį rudenį į klubo susitikimus kino centre kviečiama antradienio vakarais, tad klubo susitikimai tampa dar prieinamesni visiems sinefilams.

„Kiekvienas filmas – tai jausmų sūkurį keliantis išgyvenimas, žvilgsnis ne tik į aplinką, bet ir į patį save.“ – teigia projekto koordinatorė Gintarė Žaltauskaitė. „Autorinio kino sukeliamus išgyvenimus pravartu aptarti, reflektuoti. Projekto vizija – kad šios refleksijos sklistų ir už kino salės ribų.“ – teigia kino centro atstovė, minėdama, kad klubo lankytojai mintimis apie filmus dalintis gali ne tik klubo rate, tačiau ir sukurdami savo atsiliepimus ir recenzijas apie filmus internetinėje erdvėje. „Paskaitos apie kiną nėra skirtos masėms, tačiau suteikia gilų žvilgsnį ir pakeičia požiūrį į patį filmą. Tai – edukacijos forma, neribojanti amžiaus.“ – teigia projekto sumanytojai.

Kas laukia seminare

Spalio 1 dieną Kauno kino centre „Romuva“ nuo 9 val. ryto iki pat vakaro vyks paskaitos apie kiną, jo suvokimą ir kūrimą. Filosofas Nerijus Čepulis kvies atrasti save paskaitoje „Kino ekranas – langas ar veidrodis? – filmo žiūrėjimo strategijos ir taktikos“. VDU lektorius Jaq Greenspon diskutuos apie kino industriją, o popietėje susipažinsime su režisiere Marija Stonyte, jos kūryba bei kino kūrimo užkulisiais. Dieną užbaigs filmo peržiūra su VDU dėstytoju Ryčiu Zemkausku. Visą programą ir informaciją apie renginį galite rasti čia.

„Gero kino klubas“ – visiems sinefilams

Prisijungti prie klubo veiklos galima atvykstant į GERO KINO KLUBO susitikimus Kauno kino centre „Romuva“. Taip pat sukūrus recenzijas ar atsiliepimus apie peržiūrėtus autorinio kino filmus ir atsiuntus jas el. paštu. Išpublikuotų recenzijų autoriai bus apdovanoti kvietimu į kino seansą ar klubo paskaitą, susitikimą. Taip pat turės galimybę tekstus paskelbti partnerių leidiniuose ir svetainėse.

Daugiau informacijos renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *