Frankofonijos mėnuo VDU 2024: renginių programa

1060 2

Kiekvienais metais VDU Frankofonijos šalių centras rengia kultūrinę Frankofonijos mėnesio programą kartu su Kauno m. savivaldybe, Kanados ambasada Lietuvoje, Frankofoniškųjų universitetų agentūra (pranc. Agence universitaire de la Francophonie, AUF), Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Rumunijos ambasada Lietuvoje ir kitais partneriais.

Artėjant frankofoniškajam kovo mėnesiui, Tarptautinė Frankofonijos Organizacija pasirenka Europai ir pasauliui aktualią temą. Šių metų Frankofonijos mėnesio tema – „Kurti, diegti naujoves ir imtis veiklų prancūzų kalba“. Atsižvelgęs į šią temą, VDU Frankofonijos šalių centras pristato naują programą, kurioje akcentuojamas kūrybiškumas, kultūrinė diplomatija, kultūros ir politikos sąsajos.

VDU Frankofonijos šalių centro programa prasideda kovo 4 d. kasmetine tarptautine moksline konferencija „Frankofoniškojo pasaulio kultūra ir politika“, kurioje daug dėmesio skiriama šių dienų frankofoniškojo pasaulio kultūros ir politikos kontekstams ir visą Frankofoniją vienijančiai prancūzų kalbai.

Kiti Frankofonijos mėnesio renginiai

Informuojame, kad renginiuose gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Komentarai

Audronė Eitmanavičiūtė

Labai gaila, kad VDU Muzikos akademijos kūrybinės potencijos nė karto nebuvo išnaudotos Frankofonijos dienų metu.

Anonimas

VDU Frankofonijos šalių centras maloniai laukia naujų idėjų, pasiūlymų ir iniciatyvų.