EST kviečia į metodologinius mokymus

Europos socialinį tyrimą (EST) įgyvendinanti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) mokslininkų komanda kviečia į nuotolinius metodologinius mokymus, kurie vyks gegužės 2 ir 9 d.

Gegužės 2 d. 13 val. vyks metodologiniai mokymai „Gerovės darbo vietoje vertinimas: indikatoriai ir metodai”, kuriuos ves dr. Francesco Marcatto (Triesto universitetas, Italija).

Pranešėjo mokslinių tyrimų interesų sritys – darbo ir organizacijų psichologija (su darbu susijęs stresas, organizacijos gerovė, priklausomybė nuo darbo) bei taikomoji psichologija. Mokymų metu pranešėjas pristatys gerovės darbo vietoje vertinimo strategijas bei gerovės indikatorių pasirinkimo galimybes.

Daugiau informacijos apie pranešėjo mokslinius tyrimus

Renginys vyks nuotoliu (MS Teams platformoje). Renginio kalba – anglų. Trukmė – 2 akad. val. Renginio dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija (prisijungimo nuorodą atsiųsime likus dienai iki mokymų).

Antrieji metodologiniai mokymai „Įvadas į JASP statistikos programą“, kuriuos ves profesorius dr. Pedro Antonio García Lopez (Granados universitetas, Ispanija), vyks gegužės 9 d. 13 val.

Nemokamai vartotojams prieinamas JASP programinės įrangos paketas suteikia patogią statistinės analizės platformą, leidžiančią atlikti klasikinę ir Bajeso analizę. Paketas apima socialiniuose moksluose dažniausiai naudojamus statistinius metodus, taip pat pažangius modulius, tokius kaip struktūrinių lygčių modeliavimas. JASP palengvina išvesties funkcijų pritaikymą ir supaprastina APA stiliaus lentelių ir grafikų kūrimą. Be to, ši programinė įranga reguliariai atnaujinama įtraukiant naujas funkcijas ir naujausias statistines analizes.

Renginys vyks nuotoliu (MS Teams platformoje). Renginio kalba – anglų. Renginio dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kilus klausimams, kviečiame rašyti el. paštu: est[eta]vdu.lt