ESN VMU kviečia prisijungti naujus narius

ESN VMU ieško naujų narių! Nepraleisk progos ir prisijunk prie šaunios bei visada padėti pasirengusios studentų komandos! Registracija vykdoma iki rugsėjo 9 dienos.

„Erasmus Student Network“ (ESN) – tai didžiausia Europoje savanoriška studentų organizacija, kurios dalimi gali tapti ir TU! Kartu su mūsų universiteto sekcija ESN VMU Tau atsiveria kelias pažinti kitas kultūras Tavo studijų mieste. ESN tikslas – tarptautiniams studentams sukurti jaukią atmosferą integruojantis į naują aplinką jų studijų metu bei apjungti visų kultūrų atstovus. ESN VMU organizuoja įvairius renginius, išvykas, akcijas šiam tikslui pasiekti.

Prisijungdamas prie ESN VMU Tu gali ne tik nuveikti gerus dalykus kitų labui, bet ir įvairiais būdais tobulinti save. Čia, be abejo, galėsi lavinti savo anglų kalbos įgūdžius, pamatyti kaip organizuojami įvairūs projektai bei prie jų prisidėti. Turėsi galimybę išmėginti savo bendravimo sugebėjimus ne tik bendraudamas su begale kitų studentų, bet ir ieškodamas partnerių, derindamas išvykų ir renginių detales. Taip pat galėsi užsiimti vizualine veikla (maketavimu, fotografavimu) ir suteikti šiai organizacijai dar daugiau spalvų. Ką veikti prisijungus prie ESN VMU belieka spręsti tik Tau!

Susidomėjai? Nieko nelauk ir jau dabar užpildyk registracijos anketą iki rugsėjo 9 dienos.

Kilus įvairiems klausimams galima kreiptis į vmu@esnlithuania.org.

ESN VMU „Facebook“ puslapis