Doc. dr. Ana Devic VDU studentams pasakos apie Dogus universitetą Turkijoje

Vasario 17 d., penktadienį, 13 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–302) vyks susitikimas su doc. dr. Ana DevicDogus universiteto (Stambulas), kurio metu viešnia studentams pristatys Dogus universiteto teikiamas galimybes. Savo apsilankymo Lietuvoje metu doc. dr. Ana Devic universitete taip pat ves ir seminarą tema „Visual/Film Method of Conflict Analysis: Focus on Religion and Nationalism“.

Doc. dr. Ana Devic mokslinę karjerą pradėjo Kalifornijos universitete, kur ji įgijo sociologijos mokslų daktarės laipsnį. Vėliau ji dėstė JAV, Turkijos, Danijos, D. Britanijos, Vokietijos, Italijos universitetuose. Šiuo metu ji – Dogus universiteto ir jungtinės programos „MIREES“ dėstytoja.

Mokslininkės doc. dr. A. Devic tyrimų sritys – socialinė ir politinė teorija, kultūrinė sociologija, istorinė lyginamoji sociologija, nacionalizmas, etniškumas, socializmas ir post-socializmas, socialiniai judėjimai, popkultūros politika, kokybiniai metodai, lyties ir feminizmo studijos, tarptautiniai ryšiai ir geopolitika, taikos ir konfliktų tyrimai, konfliktai ir jų sprendimai, migracijos.

Vytauto Didžiojo universitetą ir Dogus universitetą sieja sutartis politikos mokslų, komunikacijos ir humanitarinių mokslų srityse.

Maloniai kviečiame dalyvauti.