„Diwan“ kviečia į intriguojančią filmo peržiūrą

Gegužės 9 d., ketvirtadienį, 17.47 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–303) Rytų bičiulių sambūris „Diwan“ kviečia į italų filmo „Balius“ („Le Bal“, rež. E. Scola) peržiūrą.

Žinomo italų režisieriaus ir scenaristo Ettore Scolos filmą „Balius“ (1989 m.) gaubia prarasto laiko ilgesys. Laikas – pagrindinis filmo herojus. Neišeinant iš aptriušusios šokių salės, prieš žiūrovų akis prabėga keliasdešimt Europos istorijos dešimtmečių ir svarbiausi jos personažai. Tačiau kas sieja Rytų bičiulius su E. Scola, Europos istorija, Paryžiaus šokių sale, gestais ir, pagaliau, užsienio kalbomis, jei filme neišgirsite nė vieno aktorių ištarto žodžio?.. Atsakymai bus atskleisti susitikime.

Peržiūrą organizuoja VDU Rytų bičiulių sambūris „Diwan“ ir Kauno apskrities Gestų kalbos vertėjų centras. Šios institucijos jau ne pirmą kartą organizuoja bendrus renginius – bendradarbiavimas žadamas ir ateityje.

Filmo peržiūroje dalyvaus ir Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro bei Kauno kurčiųjų jaunimo organizacijos nariai.

Maloniai kviečiame dalyvauti.