„Diplomatai atvirai“ – ambasadorius Ričardas Degutis

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (PMDF) kartu su Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija kviečia visus į pirmą 2016 m. paskaitų ciklo „Diplomatai atvirai“ renginį.

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 15 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) „Diplomatai atvirai“ renginyje lankysis Ričardas Degutis, nesenai Lietuvos ambasadoriaus Latvijos respublikoje kadenciją baigęs diplomatas. Diskusijos tema – „Apie metus tarnyboje: pokalbis be užrašų“, pokalbį moderuoja PMDF dekanas Šarūnas Liekis.

Su Užsienio reikalų ministerija Ričardas Degutis yra susijęs nuo 1991 m., iki paskyrimo į ambasadoriaus Rygoje pareigas buvo Lietuvos ambasados Maskvoje pirmasis sekretorius (1992-1996), Lietuvos ambasados Londone ministru patarėju politikos klausimais (1998-2002). 2005–2008 m. R. Degutis ėjo nepaprastojo ir įgalioto ambasadoriaus Gruzijoje pareigas, o 2009-2011 m. Lietuvos generalinio konsulo Sankt Peterburge pareigas. VDU Mažojoje salė su ambasadoriumi susitiks ir apie diplomatinio darbo iššūkius bei užkulisis kalbės PMDF dekanas Šarūnas Liekis.

Untitled