Botanikos sode savaitgalį – tradicinė rudens mugė

1209

VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) šį penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį vyks rudeninė mugė „Pakalnutės uoga 2015“. Dauguma mugės dalyvių savo gėrybes į Kauną atveža kasmet, nuo pat pirmosios mugės, kuri vyko 2009 m. pavasarį.

Keturioliktą kartą organizuojama mugė „Pakalnutės uoga 2015“ lankytojus vėl kvies įsigyti augalų, tautodailės dirbinių, ekologiškų produktų bei pasiklausyti koncerto.

Pasak organizatorių, retais augalais prekiaus Daiva Gasiūnienė, į mugę atvykstanti iš Kuršėnų, taip pat Saulius Zaranka iš Utenos – šie augintojai žinomi visoje Lietuvoje dėl ypač retų, įdomių augalų pasiūlos. Vaismedžiais ir vaiskrūmiais visus norinčius aprūpins Rimas Stankūnas iš Joniškio, į šių metų mugę atsivežantis šermukšnių, naujų veislių obelų bei kriaušių. Didžioji dalis prekybininkų siūlys įsigyti augalų, išaugintų Lietuvoje.

Be sodinukų, bus galima pasirūpinti ir vaistais, kurių gali prireikti atvėsus orams: Justinas Lekeckas iš Marijampolės pristatys šių metų medaus tendencijas bei parodys, kokia yra bičių darbininkių veikla. Mugės lankytojai gardžiuosis „7 Ievos namų“ arbatomis ir prieskoniais, smaguriai galės įsigyti lašinių ir dešrų bei kitų ekologiškų produktų.

Kaip ir kasmet, mugėje savo vietą užims tautodailininkai ir amatininkai – drožėjai, pynėjai, kalviai.

Kauno VDU botanikos sode rudeninė mugė vyks tris dienas – rugsėjo 4-6 d.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.