Baigiasi „LLP / Erasmus“ konkursas darbuotojams

1986

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia VDU administracijos darbuotojus dalyvauti „LLP / Erasmus“ konkurse.

Administracijos darbuotojai užpildytą darbo programą (atrankai) prašomi pateikti Tarptautinių ryšių tarnybai (S. Daukanto g. 27–308) iki rugpjūčio 10 d.

„LLP / Erasmus“ administracijos darbuotojų mokymosi vizitų konkursas

VDU administracijos darbuotojai kviečiami dalyvauti „LLP / Erasmus“ mokymosi vizitų konkurse, kuris suteikia galimybę apsilankyti ES šalių (taip pat Norvegijos, Lichtenšteino, Islandijos, Šveicarijos, Turkijos ar Kroatijos) organizacijose – partnerinėje VDU „LLP / Erasmus“ aukštojo mokslo institucijoje arba įmonėje ar nevyriausybinėje organizacijoje.

Administracijos darbuotojų atliekamos veiklos VDU ir numatoma atlikti veikla užsienio aukštojo mokslo institucijoje ar įmonėje / organizacijoje turi sutapti. Mokymosi vizito trukmė – 7 dienos (5 darbo dienos mokymuisi ir 2 kelionei). Atranka vykdoma darbo programos pagrindu.

Pirmenybė teikiama:

• kandidatams, dalyvaujantiems „LLP / Erasmus“ administracijos darbuotojų mainų programoje pirmą kartą;
  • kandidatams, kurie yra vykę į „LLP / Erasmus“ mokymosi vizitą kaip nulinės dotacijos darbuotojai;
  • kandidatams, kurie vizito metu aptars „LLP / Erasmus“ studentų praktikos galimybes priimančioje AMI ar jos partnerinėje įmonėje / organizacijoje;
  • kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
  • kandidatams, kurie jau turės sutikimą priimti darbuotoją mokymosi vizitui institucijoje;
  • vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių  ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai;
  • kandidatams, kurie vadovauja užsienio studentų praktikai VDU.

Skiriamos 3 „LLP / Erasmus“ programos finansuojamos vietos.

Iki šių metų rugpjūčio 10 d. kandidatai prašomi pristatyti užpildytą darbo programą (atrankai) į Tarptautinių ryšių tarnybą (S. Daukanto g. 27–308).

Atrankos anketa bei daugiau informacijos teikiama VDU Tarptautinių ryšių tarnybos tinklalapyje.