Darbuotojams – „Erasmus“ mokymosi vizitų konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto Tarptautinių ryšių departamentas skelbia „Erasmus+“ mokymosi vizitų konkurso 2017 metų rugpjūčio mėnesio rezultatus ir kviečia visus VDU darbuotojus aktyviai dalyvauti konkurse bei pasinaudoti šia galimybe.

„Erasmus+“ mokymosi vizitai – veikla, kuria skatinamas universiteto akademinio ir neakademinio personalo profesinis tobulėjimas dalyvaujant užsienyje organizuojamuose mokymosi renginiuose (išskyrus konferencijas) ar tam tikrą laikotarpį atliekant darbo praktiką (stebint darbą, dalyvaujant mokymosi veiklose) aukštojo mokslo institucijose (turinčiose „Erasmus“ aukštojo mokslo chartiją) arba kitose įmonėse/organizacijose.

VDU „Erasmus+“ partnerių aukštojo mokslo institucijų sąrašą rasite čia.

Atranka mokymosi vizitams vykdoma mokymosi sutarties „Training Agreement“ pagrindu.

Pirmenybė teikiama:

• kandidatams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ (bei „LLP / Erasmus“) mokymosi vizitų programoje pirmą kartą (arba mažiau nei kiti kandidatai) per pastaruosius 2 metus;
  • kandidatams, kurie vizito metu aptars „Erasmus+“ studentų praktikos galimybes priimančioje AMI ar įmonėje / organizacijoje;
  • kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
  • kandidatams, neturintiems akademinio darbo krūvio;
  • vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai.

Suderintos mokymosi programos atrankai priimamos ištisus metus. Mokymosi programas galima siųsti el. paštu. Iki einamo mėnesio paskutinės dienos pateiktos programos bus  svarstomos kito mėnesio pradžioje (1–10 mėnesio dienomis).

Atkreipkite dėmesį, kad specialiųjų poreikių turintiems asmenims gali būti skirta papildoma dotacija kompensuoti iki 100% dėl specialiųjų poreikių faktiškai patirtų išlaidų. Dėl detalesnės informacijos, kreipkitės į programos koordinatorių žemiau nurodytais kontaktais.

Atrankos anketa ir daugiau informacijos

Kontaktinis asmuo

• VDU Tarptautinių ryšių departamentasKonstantinas Kurževas