Žiniasklaidos naujienos: kokybiškas ir etiškas turinys

Vasario 15 dieną nuo 9 iki 13 valandos VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 311 aud.) „Transparency International“ Lietuvos skyrius ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešosios komunikacijos katedra organizuoja seminarą „Kaip teikti kokybišką ir etišką turinį patiriant politinį ar verslo spaudimą?“, kurį ves Švedijos nacionalinio transliuotojo naujienų tarnybos vadovas Ulf Johansson.

Seminaro metu dalyviai su Ulf Johansson aptars, kaip šiandieninėms redakcijoms dirbti patiriant politinį spaudimą, kaip išlikti etiškiems ir socialiai atsakingiems bei kaip tokiomis sąlygomis pateikti kokybišką turinį.

Ulf Johansson pasidalins praktiniais patarimais iš savo redakcijos, kaip tikrinti faktus ir spręsti etikos dilemas. Lektorius kvies studentus dalyvauti diskusijose ir dirbti grupėse. Seminaro lektorius yra vienas žymiausių Švedijos žurnalistų nuo 2012 m. vadovaujantis Švedijos nacionalinės televizijos naujienų tarnybai.

Seminaras skirtas Viešosios komunikacijos bakalauro studijų studentams.

Registracija vyksta el. paštu.

Renginys vyks anglų kalba.