Ž. Gailius. Kaip tėvams būti lyderiais savo vaikams?

Vasario 25 d. VDU Socialinių mokslų fakultete vyko atvira diskusija „Z kartos lyderystė: ar mes ją suprantame“. Ar gerai pažįstame šiuolaikinės kartos vaikus? Ar mūsų ir jų vertybės, mąstymas ir įpročiai skiriasi? Kaip juos geriau suprasti, kuria linkme juos auklėti, mokyti ir ugdyti, idant jie taptų ateities lyderiais?

Renginyje dalyvavo prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė, prof. dr. Genutė Gedvilienė, prof. dr. Natalija Mažeikienė, doc. dr. Lina Kaminskienė, ugdymo įstaigų „Vaikystės sodas“ bei „Karalienės Mortos mokykla“ vadovė dr. Austėja Landsbergienė ir VšĮ „Kitokie projektai“ partneris, konsultantas, neformaliojo ugdymo ekspertas Žilvinas Gailius.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *