Vyto rekomendacijos laisvalaikiui (liepos 7–12 d.)

Beprotišku greičiu skriejanti vasara  priartėjo prie savo vidurio, tad stenkimės šį nuostabų metų laiką išnaudoti kiek galima įdomiau. Taigi, rekomenduoju jums įvairius renginius Kaune ir ne tik.

KETVIRTADIENIS (Liepos 7 d.)

„Kaunas mene: institucijos, menininkai, projektai“ renginiai:

1. Moterų menininkių apskrito stalo diskusija. Moderuoja: Claudia Clemente (Portugalija)
Pradžia: 16.00 val.
Galerija „Meno parkas“ (Rotušės a. 27). Darbo laikas: II-V 12:00–18:00 val., VI 11:00–16:00 val.

2. Patricija Gilytė. Specifinės vietos kūrinys „Dangus virš Kauno“ („Clouds over Kaunas”)
Kolpingo kolegija (Raguvos g. 7)
Atidarymas: 16.00 – 17.00 val.

3. Projektas „Focus Europa“ (Vokietija)
Kuratorius Lutz – Benno Kracke
Kauno menininkų namai (V. Putvinskio g. 56). Darbo laikas: I-V 10.00–18.00 val.
Atidarymas: 17.00 – 18.00 val.
Paroda veiks iki rugpjūčio 10 d.

4. Juratė Jarulytė. Personalinė paroda „Apleista erdvė“ („A Desolate Place”)
Erikos Stelmokienės dailės galerija (Daukšos g. 8-2). Darbo laikas: II-V 11.00-17.30 val., VI 15.30 – 17.00 val. Atidarymas: 18.00 – 20.00 val.
Paroda veiks iki rugpjūčio 10 d.

5. Johanna Reich (Vokietija). Projektas „Dabarties nebūtis“ („The Absence of Presence“).
Kuratorė Stephanie Sczepaneck
Galerija „MJ Studija“ (Rotušės a. 1). Darbo laikas: II-V 12.00–18.00 val., VI 12.00–17.00 val.
Atidarymas: 18.00 – 20.00 val.
Paroda veiks iki rugpjūčio 10 d.

6. Gintarė Valevičiūtė. Projektas „Animare: suteikti gyvybę, atgaivinti“ („Animare: Giving Life, Reviving”)
Video projektas „Perfomansų naktys“. Projektą pristato „Galeria Miejska BWA Bydgoszcz“ (Lenkija)
Galerija „Meno parkas“ (Rotušės a. 27). Darbo laikas: II-V 12.00-18.00 val., VI 11.00-16.00 val.
Atidarymas: 18.00 – 20.00 val.
Paroda veiks iki rugpjūčio 10 d.

7. Šiuolaikinio šokio teatro iš Izraelio pasirodymas „Tinklas – duetas ant babuto“ („Net Work – Duet on a Trampoline“)
Rotušės aikštė, pradžia: 19.30 val.
Choreografija: Maya Levy and Hanan Anando Mars
Šokėjai: Uri Shafir ir Noa Paran
Kuratorė: Sivan Gabrielovich

8. Claudia Clemente (Portugalija) video programa: „&ETC”; „Gamykla“; „Brunetė“; „Kitas“.
Kavinės „Skliautas“ lauko ekranas (Rotušės aikštė)
Pradžia: 21.30 val.

Renginiai nemokami.

„Red Bull Torbus“ koncertas

18.00 – 22.00 val. Kauno Santakos parke vyks jaunų grupių koncertas bei konkursas „Red Bull Torbus“.  „Skamp” apšildys „No Dog Barking”, „The Independent”, „Alive Way” grupes.

Daugiau informacijos rasite čia.

Taip pat liepos 7d. prasidės ir tris paras tęsis elektroninės muzikos festivalis „Tundra“, kuris šiemet įsikurs Duburio ežero pusiasalyje, Utenos apskrityje, Zarasų rajone.
Bilietai.
Daugiau informacijos rasite čia

PENKTADIENIS (Liepos 8 d.)

Vakarėlis „Dusty Groove“

22.00 val. klube „Pop Star Bar“ vyks vakarėlis „Dusty Groove“. Dulkes nuo prisiminimų pūs bei plokšteles suks Lauris Lee ir Rikko El Gato.

Daugiau informacijos rasite čia.

ŠEŠTADIENIS ( Liepos 9 d.)

Bardų festivalis „Akacijų alėja 2011“

18.00 val. Kulautuvos gamtos prieglobstyje vyks bardų–dainuojamosios poezijos festivalis „Akacijų alėja 2011“. Renginyje pasirodys gausybė atlikėjų, tarp kurių bus ir Mantas Jankavičius, Jurga Šeduikytė bei Virgis Stakėnas.

Daugiau informacijos rasite čia.

PIRMADIENIS (Liepos 11 d.)

„Korėjos dienos: Korėja ateina į Lietuvą“

17.00 – 19.00 val. Kultūros mugė Rotušės aikštėje (Rotušės a.)
19.00 val. Koncertas Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje (Rotušės a. 19)

Renginiai nemokami.
Daugiau informacijos rasite čia.

ANTRADIENIS (Liepos 12 d.)

„Kaunas mene: institucijos, menininkai, projektai“

Afrikos šalių filmų programa:
„Izabelės Bissau“ („Bissau of Isabel”), trukmė – 52 min.
Režisierius: Sana Nha N’Hada
„José Carlos Schwartz – Žmonių balsas“ („José Carlos Schwartz – A People’s Voice”), trukmė – 52 min.
Režisierius – Adulai Jamanca
Filmus pristato Portugalijos ambasada Lietuvoje
Daugirdo amfiteatras (T. Daugirdo g. 4)
Pradžia: 21.30 val.