Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune (balandžio 8–14 d.)

VDU bendruomenės narys Vytas Mhm vėl pataria, ką laisvalaikiu veikti Kaune. Apie Laikinojoje sostinėje vykstančius kultūrinius renginius, paskaitas, koncertus skaitykite jo rekomenduojamų renginių  anonse.

KETVIRTADIENIS (balandžio 8 d.)

17:00
VDU naujienų redakcijoje (S. Daukanto g. 28, 206 aud.)
Susitikimas – seminaras su garsiu rusų žurnalistu Vladimiru Pozneriu. Diskusijos tema – „Esminiai žurnalistikos principai ir žodžio laisvė“.

19:00
Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės al. 87A)
Alinos Orlovos koncertas

22:00
Klubas „Ups“, (Laisvės al. 30a)
„Kino pavasario“ Afterparty. DJs:
The Lonely Roadsman (K.U.B.)

PENKTADIENIS (balandžio 9 d.)

12:00
Prie „Romuvos“ kino teatro (Laisvės al. 54)
Akcija už „Romuvos“ kino teatro gražinimą miestiečiams. Ateik su kava penkiolikai minučių.

VDU rūmai Gedimino g. 44, 301 aud.
Doktoranto Leono Tolvaišio vieša paskaita-seminaras „Kosovas šiandien: nuo „humanitarinės intervencijos“ iki „prižiūrimos nepriklausomybės“.

17:00
Kauno kultūros centras „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79 / Kęstučio g. 1)
Atvelykio vakaronė, kurioje bus pristatoma knyga „Lietuvos etnografiniai regionai“. Vakaronėje koncertuos VDU folkloro ansamblio „Linago“ ir jaunasis kanklininkas Vilius Marma.

Pop Star Bar, Vasario 16-osios g. 2
RyRalio B-Day party
Nacho Marco (Freerange / OM / Loudeast, Spain),
RyRalio DJs: Lauris Lee & Karalius

ŠEŠTADIENIS (balandžio 10 d.)

10:00
Prekybos miestelis „Urmas“ (Pramonės pr. 16)
Pirmasis Bagažinių turgus Kaune!
Šiame turguje parduodama viskas, ko nereikia: nuo namų apyvokos daiktų ir drabužių iki interjero detalių, įvairių niekučių, paveikslų ir pan. Prekiautojais šiame turguje gali būti visi žmonės, kurie turi nereikalingų daiktų ir vietoj to, kad išmestų, juos parduoda arba išmaino. Turguje gali prekiauti ir pradedantys menininkai.

11:00
Kauno „Akropolio“ aukštutinė aikštelė (Karaliaus Mindaugo pr. 49)
Pramoginis-istorinis ralis.
Dalyviai renkasi Kauno Akropolio aukštutinėje aikštelėje 11 val. Ekipažas turi būti sudarytas iš dviejų narių  – vairuotojo ir fotografo-šturmano. Ekipažui būtina turėti fotoaparatą.
Užduotis dalyviams: gavus senovines Kauno pastatų/objektų nuotraukas, reikės parvežti fotografijas, kaip tie pastatai ar jų buvusios vietos atrodo šiuo metu. Dalyvauti kviečiami visi, kurie neabejingi „smetoniniam“ Kaunui. Dalyvavimo kaina ekipažui – 20 Lt, renginio trukmė – apie 3–4 val. Renginio metu galima naudoti bet kokias informacines priemones (netgi „viena bobutė gatvėje pasakė“).

16:00
Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, dar žinoma kaip Kauno soboras (Nepriklausomybės a. 14)
Naujo kūrinio premjera Kaune. Gediminas Gelgotas, Naujų idėjų kamerinis orkestras (NIKO), solistė Augusta Jusionytė (smuikas)

18:00
Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71)
Rolando Atkočiūno spektaklis „Skėriai“. Spektaklis pastatytas pagal šiuolaikinės serbų rašytojos Biljanos Srbljanovič pjesę „Skėriai“, įkūnijant posovietinės tikrovės atvaizdą postsovietinių šalių menininkų kūrybos priemonėmis. Kaina 30 Lt.

22:00
Klubas „Combo“ (Raudondvario pl. 107)
Jurgos Šeduikytės koncertas. Kaina 30, 40 Lt.

SEKMADIENIS (balandžio 11 d.)

15:00
Kauno viešbučio „Reval Hotel Neris“ konferencijų ir renginių centre (K. Donelaičio g. 27)
Auros šokio teatro spektaklis „Metų laikai“.

ANTRADIENIS (balandžio 13 d.)

16:30
VDU Distancinių studijų centras (K. Donelaičio g. 52, 314 aud.)
Tarptautinė vaizdo konferencijoja „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“. Joje dalyvaus ir pranešimus skaitys Vytauto Didžiojo universiteto, University of Nebraska at Kearney (JAV) bei Black Hills State University (JAV) psichologijos programų studentai, doktorantai, dėstytojai ir mokslo darbuotojai.

17:47
VDU rūmai Gedimino g. 44, 203 aud.
VDU Užsienio kalbų centras ir Rytų bičiulių sambūris „Diwan" kviečia į susitikimą su „VDU prancūzu ir orientalistu iš pašaukimo" Loic Boizou. Svečias pristatys Marijane Satrapi ir Vincent Paronnaud nespalvotą animacinę pasaką pagal tikrą M. Satrapi biografiją „Persepolis". Filmas rodomas prancūzų kalba su angliškai subtitrais.

19:00
Laisvalaikio namai „Nautilus“ (Savanorių pr. 124)
Bliuzas iš Boo Boo Davis (USA) rankų.

TREČIADIENIS (balandžio 14 d.)

18:00
„Girstučio“ kultūros ir sporto centras (Kovo 11-osios g. 26)
Aidas Giniotis spektaklio „Idiotai“ premjera. Kaina 40 Lt.

—————————–

Draugauk su Vytu „Facebook“ socialiniame tinkle: http://www.facebook.com/vytasvytas.