Vokiečių profesorius – apie pensijų reformas Europoje

Rugsėjo 25 d., ketvirtadienį, 16 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) socialinės politikos prof. dr. Karlas Hinrichsas iš Brėmeno universiteto (Vokietija) skaitys viešą paskaitą „Pensijų reformos Europoje: kryptys ir pasekmės“ (angl. Pension Reforms in Europe: Directions and Consequences).

Prof. dr. K. Hinrichsas yra vyresnysis mokslo bendradarbis Brėmeno universiteto Socialinės politikos tyrimų centre (nuo 1990 m.) ir politikos mokslų profesorius Humboldto universitete Vokietijoje. Jis yra dirbęs Harvardo, Bielefeldo ir kituose universitetuose. Profesoriaus mokslinių tyrimų sritys – valstybės socialinio aprūpinimo sistemos lyginamoji analizė, socialinės politikos vystymas Vokietijoje, senatvės pensijos politika, senstančios visuomenės ir t. t. Svečias yra gerai žinomas tiek Vokietijoje, tiek už jos ribų, jis yra skelbęs bendrus darbus su žinomais politologais ir ekonomistais.