VDU studentams – registracija į „Verslumo akademiją“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Verslo praktikų centras, skatinantis studentų verslumą universitete, kviečia jau dabar registruotis į „Verslumo akademiją“.  Registracija vyksta rugsėjo 1 – 25 dienomis.

Tai 30 ECTC kreditų apimties mokymų programa, paremta aktyviais patyriminiais metodais, padedanti ugdyti verslumo savybes ir kompetencijas, kurios įgalina studentą kurti nuosavą verslą ar sėkmingai įsidarbinti.

„Verslumo akademiją“ sudaro:

• Verslumo kompetencijų ugdymų modulis;
  • Verslumo laboratorijos;
  • Asmeninio tobulėjimo programa.

„Verslumo akademijos“ nauda:

• Studentai gauna diplomus su įmonių ir rektoriaus parašais;
  • ~5% dalyvių gauna dalyvaujančių įmonių darbo pasiūlymus;
  • 80% dalyvių išmoksta neverkti susidūrę su problema, o analizuoti ją per Business Model Canvas, Lego Serious Play, Points of You, Method Toolkit ir kt. metodikas;
  • 85% dalyvių visapusiškai patobulėja.

Rugsėjo 20 d. 17 val. „Punto Jazz palėpė“ (Kęstučio g. 6, Kaunas) vyks „Verslumo akademijos“ atidarymas.

Susidomėjusieji kviečiami registruotis ir pildyti anketą.

Daugiau informacijos:

• VDU Verslo praktikų centras