VDU vyko tradiciniai „V2“ apdovanojimai

Kovo 5 d., antradienį, VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko tradiciniai universiteto bendruomenės apdovanojimai „V2“. Jų metu VDU Studentų atstovybė apdovanojo labiausiai pasižymėjusius dėstytojus, nominuotus už įsimintinus poelgius ir išskirtines būdo savybes.

„V2“ yra viena iš linksmiausių universiteto švenčių, kurios studentai laukia nuo pat pavasario semestro pradžios. Kaip ir kasmet, ant scenos lipo VDU bendruomenės nariai: savo talentus demonstravo universiteto studentai, dėstytojai, darbuotojai, tarp jų – VDU Studijų prorektorius, Taikomosios informatikos katedros docentas Kęstutis Šidlauskas. Renginio dalyvių laukė ir maloni staigmena – akustinis koncertas su „Saulės broliais“.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.