VDU studentams – pagalba ieškant praktikos vietos

VDU ir kitų didžiausių Lietuvos universitetų studentams susirasti praktiką pažangiausiose Europos įmonėse, nevyriausybinėse bei tarptautinėse organizacijose bus lengviau. Šiam tikslui specialiai sukurtas internetinis puslapis, kuriame šalies universitetų studentai bei absolventai ras visą informaciją apie galimas praktikos vietas tarptautinėse organizacijose, užsienio ir Lietuvos įmonėse.

„Tarptautinės praktikos iniciatyva užtikrins ne tik kokybiškų praktikos vietų pasiūlą, bet ir leis stebėti bei kontroliuoti praktikos eigą bei vėlesnį įsidarbinimą. Užsienio kompanijoms bei tarptautinėms organizacijoms ši praktikų programa yra išskirtinė ir patraukli, nes veikia 5 universitetus atstovaujančio „vieno kanalo“ principu bei užtikrina studentų atranką“, – sakė tarptautines praktikas organizuojančio konsorciumo „Patirties partneriai“ (angl. Partners 4 Value) koordinatorė Rūta Svarinskaitė.

„Patirties partneriai“ užtikrins VDU ir kitų pagrindinių Lietuvos universitetų studentams bei absolventams galimybes atlikti praktiką daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir tarpvyriausybinėse organizacijose, tokiose kaip UNWTO, UNICRI, IOM, OTIF, UNIDROIT, UNSSC, UNHCR, NATO, OSCE, ir užsienio įmonėse, kurios siūlo konkrečias praktikos vietas motyvuotiems Lietuvos studentams.

Puslapyje sudaryta galimybė bet kuriai Lietuvos ar užsienio įmonei ir organizacijai pasiūlyti kokybišką praktikos vietą penkių pagrindinių „Patirties partnerių“ konsorciume dalyvaujančių Lietuvos universitetų studentams.

VDU studentams „Patirties partnerių“ tinklalapyje suteikiamas išskirtinis priėjimas prie „užrakintų“ praktikos vietų pasiūlymų: universiteto studentai, norėdami juos pamatyti, gali pasinaudoti šiais prisijungimo duomenimis:

• Vartotojo vardas (user name): vdu
  • Slaptažodis (password): @Partners4vdu394

Šio portalo atsiradimas prisidės prie kokybiškas praktikos vietas siūlančių Lietuvos įmonių tinklo kūrimo.

„Patirties partnerių“ tinklalapis

• VDU Tarptautinių ryšių tarnyba