VDU studenčių diplominiams darbams – apdovanojimai

Sausio 21 d., trečiadienį, surengtuose „Baltijos rinkos apdovanojimuose“ vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“ paskelbė ir kasmetinio studentų mokslinių darbų konkurso nugalėtojus – du iš trijų prizininkų apdovanoti už VDU Finansų ir bankininkystės magistrantūros programos baigiamuosius darbus.

Pirmąją vietą pelnė Eglės Aleknavičiūtės darbas „Co-movements of Financial Markets in EU Countries“ – baigiamasis darbas, parengtas studijuojant VDU ir Liuveno katalikiškojo universiteto dvigubo diplomo Finansų ir bankininkystės magistrantūros programoje.

Trečiąja vieta įvertintas tai pačiai programai skirtas baigiamasis darbas „Interest Rate Pass-Through In Euro Area: The Impact Of The Recent Crisis“, kurį parengė Monika Kalinauskaitė.

Konkursu siekiama paskatinti studentus domėtis, susipažinti su Lietuvos ir Baltijos šalių vertybinių popierių rinkomis, jų plėtra bei įtaka šalies ekonomikai, skatinti Lietuvos studentus ruošti aukšto lygio mokslinius darbus.

Darbai buvo vertinami atsižvelgiant į aktualumą, praktinį pritaikymą, savarankišką mokslinį mąstymą, originalumą ir darbo tęstinumą.

Daugiau informacijos apie konkursą