VDU šokėjų grupė ruošiasi naujam krepšinio sezonui

5513 3

VDU sporto centras kviečia susipažinti VDU šokėjų grupe, kuri kiekvienų varžybų metu palaiko VDU vyrų krepšinio komandą.

VDU šokių grupės narės: Karolina Kasparavičiūtė, Arūnė Jančytė, Gabrielė Kaminskaitė, Brigita Sandaitė, Ramunė Katiliūtė, Kristina Ambrasaitė, Vita Skarbaliūtė, Karolina Butenytė, Gabrielė Matulevičiūtė, Vytė Kazelytė, Ineta Eidininkaitė, Sigita Dumčiūtė, vadovė – Indrė Piličiauskaitė.

2016 m. Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje ,,Džiaugsmo gimnastika“ šokėjoms įteiktas originaliausio šokio titulas. 2016 m. gegužę Tamperėje (Suomija) VDU šokėjų grupė pasirodė geriausiai tarp visų dalyvavusių komandų ir tapo čempione. Šių metų lapkritį krepšinio šokėjos parvežė dar vieną nominaciją iš Lietuvos studentų olimpinio festivalio už efektingiausią pasirodymą.

Krepšinio palaikymo komanda atlieka naujus šokius, sudėtingesnius akrobatinius elementus. Merginos dalyvavo 2016-ųjų krepšinio šokėjų stovykloje Dubingiuose, ten tobulino judesio įgūdžius ir išbandė „Street dance“ stiliaus šokius.

Daugiau informacijos apie VDU šokėjų grupę

Komentarai

Ugnė

Nuo kokio amziaus priimate šokėjas?

VDU sporto centras

Labas Ugne, nustatyto amžiaus cenzo nėra. Šokių užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, tad prašom apsilankyti.

Ausrine

Sveiki,ar priimtumete kauno kolegijos studente. Kokia kaina?kada vyksta treniruotes?kokia treniruociu trukme?