VDU – respublikinis moksleivių skaitovų konkursas

Kovo 9 d. Vytauto Didžiojo universiteto Lituanistikos katedra organizuoja tradicinį respublikinį moksleivių skaitovų konkursą, skirtą lietuvių poetės Juditos Vaičiūnaitės 80-osioms gimimo metinėms paminėti.

Skaitovų konkurse kviečiami dalyvauti 10–12 klasių moksleiviai. Konkurso tikslas – aktualizuoti J. Vaičiūnaitės kūrybą, atrasti meniškų ir šiuolaikiškai skambančių XX–XXI a. lietuvių autorių poezijos bei prozos tekstų, atskleisti įvairius meilės temos aspektus, ugdyti raiškaus deklamavimo ir sceninės raiškos įgūdžius.

Konkurso dalyvių laukia puikiai ir prasmingai praleistas laikas, pažintis su universitetu, apdovanojimai ir kitos staigmenos.

Konkurso dalyvių paraiškų VDU Lituanistikos katedra laukia iki vasario mėn. 20 d.