VDU pasirašė sutartį su Kauno Antano Smetonos gimnazija

Lapkričio 13 d. Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Antano Smetonos gimnazija.

Abi sutarties šalys sieks organizuoti ir įgyvendinti bendrus renginių projektus, skatins bendradarbiavimą tarp universiteto ir gimnazijos bendruomenių.

„Mokyklos ir gimnazijos yra mūsų partneriai plačiąja prasme – jie irgi atlieka išskirtinę misiją, padeda jauniems žmonėms pradėti eiti link savarankiško gyvenimo. Jūsų vaidmuo to kelio pradžioje yra labai reikšmingas – vėliau įsijungiame mes. Antano Smetonos gimnaziją jau seniai laikome svarbiu partneriu“, – sakė VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Sutartį su universitetu pasirašė Kauno A. Smetonos gimnazijos direktorė Violeta Balčiūnienė. „Labai malonu, kad sutikote pasirašyti su mumis sutartį. Tikiuosi, ji nebus tik popierinė, o tikrai draugausime ir bendradarbiausime“, – vylėsi V. Balčiūnienė.

Sutartyje numatoma, kad VDU informuos gimnaziją apie siūlomas programas, studijų galimybes, kvies dalyvauti renginiuose ir projektuose, sudarys sąlygas gabiems moksleiviams susipažinti su universiteto veikla, padės mokytojams pedagoginės veiklos tyrimų klausimais ir t. t. Tuo tarpu tarp gimnazijos įsipareigojimų – moksleivių skatinimas domėtis studijomis, jaunųjų mokslininkų ugdymas, dalyvavimas bendruose projektuose, suteikiamos sąlygos universiteto bendruomenei organizuoti renginius gimnazijoje ir t. t.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.