VDU magistrantei – Vlado Jurgučio stipendija

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Finansų ir bankininkystės programos magistrantei Eglei Aleknevičiūtei Lietuvos banko valdyba paskyrė Vlado Jurgučio stipendiją.

Stipendininkams atrinkti Lietuvos banko valdybos pirmininko įsakymu buvo sudaryta komisija, ji vertino universitetų pasiūlytas kandidatūras.

Vlado Jurgučio stipendija įsteigta 1990 m. ir skiriama vieneriems mokslo metams geriausiai studijuojantiems dviems Lietuvos Respublikos universitetų dieninio skyriaus bankininkystės ir finansų specialybės studentams. Stipendija yra minimalios mėnesio algos dydžio. Pagrindinės sąlygos stipendijai gauti – puikūs studijų rezultatai, aktyvus dalyvavimas mokslinėje veikloje.

Kai kurie studentai, gavę V. Jurgučio stipendiją, buvo pakviesti dirbti į Lietuvos banką, yra laimėję konkursus ir pakviesti dirbti į Europos centrinį banką.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *