VDU kviečia studijuoti užsienyje virtualiu būdu

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba ir Inovatyvių studijų institutas kviečia dalyvauti konkurse virtualioms studijoms užsienyje 2014 / 2015 m. m. rudens semestro metu. Atrankos anketas galima užpildyti internete iki gegužės 18 d.

Ši mainų galimybė skirta tiems, kurie dar nežino, ką reiškia studijuoti virtualiu būdu, nėra studijavę užsienyje arba norėtų šią patirtį pakartoti.

Konkursas suteikia galimybę 2014 / 2015 m. m. rudens semestro metu studijuoti virtualiu būdu užsienio universitetuose. Visi dalykai dėstomi anglų kalba. Paskaitas galima klausyti Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Italijos, Turkijos universitetuose – jų sąrašą ir išsamius siūlomų dalykų aprašymus galima rasti „Ubicamp“ tinklalapyje. Visi dalykai gali būti užskaitomi kaip D grupės dalykai, o kai kurie – ir kaip C arba B.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami pildyti atrankos anketas iki gegužės 18 d. VDU Inovatyvių studijų instituto tinklalapyje.

Atrankos kriterijai

• Studento motyvacija
  • Anglų kalbos žinios
  • Studijų rezultatai
  • Studijų dalyko (-ų) atitikimas studento studijų programai

Atrankos rezultatai bus skelbiami VDU tinklalapyje, o kiekvienas joje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu gegužės 26 d.

Siūlomų dalykų sąrašas

Atrankos anketa

Daugiau infomacijos

Plačiau apie virtualų mobilumą bus galima sužinoti jo galimybių pristatyme, kuris vyks gegužės 7 d., 15 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52–322) .

• Konstantinas Kurževas
  • Tarptautinių ryšių tarnyba