VDU krepšininkai – reguliariojo sezono nugalėtojai

1634

Paskutinėse Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) rungtynėse Vytauto Didžiojo universiteto komanda, surinkusi didžiąją daugumą geriausių savo žaidėjų, nesunkiai įveikė svečius – Mykolo Romerio universiteto krepšininkus rezultatu 109:81 ir tapo reguliariojo sezono nugalėtoja.

Paulius Bakanauskas, paulius.bakanauskas@fc.vdu.lt

Rungtynes VDU pradėjo spurtu 12:0. Praėjus pustrečios minutės žaidimo, MRU pavyko pirmą sykį pasižymėti po V. Čepukaičio pražangos. Vis tik VDU „nemažino apsukų“ ir po pusės kėlinio rezultatas buvo 22:3. Nors likusią atkarpą ir laimėjo MRU krepšininkai 10:7, rezultatas po pirmojo kėlinio skelbė apie VDU komandos pranašumą 29:13. Pirmajame kėlinyje labiausiai pasižymėjo V. Lipkevičius,  pataikęs 3 iš 4  tritaškių bei pelnydamas 11 taškų.

Antrąjį kėlinį VDU pradėjo silpniau ir leido sumažinti skirtumą iki 8 taškų 28:36. Likus penkioms antro kėlinio minutėms VDU vėl atrado savo žaidimą ir pradėjo didinti skirtumą. Pasibaigus kėliniui, skirtumas vėl buvo solidus, ir komandas jau skyrė 22 taškų skirtumas – 58:36. Daugiausiai taškų šiame kėlinyje pelnė A. Drungilas – 10.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova, taškus pelnydavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau VDU toliau sėkmingai išlaikė skirtumą ir neleido MRU sumažinti skirtumo iki mažesnio nei dvidešimt taškų. Tik kėlinio pabaigoje MRU sumažino skirtumą iki devyniolikos taškų, ir kėlinys pasibaigė rezultatu 80:61. A. Juškevičius šiame kėlinyje buvo rezultatyviausias ir pelnė 10 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį VDU komanda pradėjo spurtu 10:3 ir padidino skirtumą iki 27 taškų. Likus žaisti dvi minutes, po taiklaus metimo iš po krepšio, VDU peržengė 100 taškų ribą ir komandas skyrė 25 taškai. Per likusį laiką VDU dar padidino skirtumą ir rungtynes pasibaigė triuškinančia VDU komandos pergale 109:81.Paskutiniajame kėlinyje labiausiai išsiskyrė M. Kuzminskas surinkęs 9 taškus.

Rezultatyviausiai žaidė:  A. Drungilas 21 tšk. (13 atk. k.), A. Juškevičius 19 tšk., V. Lipkevičius ir M. Kuzminskas po 14 tšk., Š. Vasiliauskas 13 (7 rez. perd.)