VDU Kamerinis merginų choras kviečia į tarptautinį sakralinės muzikos festivalį

Spalio 27–30 d. VDU Menų centras ir Muzikos akademija kviečia apsilankyti tarptautinio sakralinės muzikos festivalio-konkurso „Cantate Domino“  renginiuose. Festivalio meno vadovas – universiteto dėstytojas, dirigentas Rolandas Daugėla.

2010 m. balandžio mėnesį VDU Kamerinis merginų choras (vad. Viktoras Masevičius) dalyvavo tarptautiniame chorų konkurse „Skamba Maskva“, kuriame iškovojo I-ąją vietą. Tuomet VDU choristes kuravo Maskvos energetikos instituto kamerinis choras, vadovaujamas Tatjanos Khalikovos.

Universiteto kamerinio merginų choro pakviestas, šis įdomus ir savitas Rusijos kolektyvas spalio 27–30 dienomis viešės Kaune, kur dalyvaus nebe pirmus metus vykstančiame, nuolat naujas muzikines spalvas atskleidžiančiame tarptautiniame sakralinės muzikos festivalyje-konkurse.

Maskvos energetikos instituto choras dainuos spalio 27 d., ketvirtadienį, 18 val., Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3), festivalio atidarymo koncerte. Kitas Maskvos energetikos instituto choro pasirodymas įvyks spalio 29 d., šeštadienį, 11.30 val., Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje (J. Gruodžio g. 6).

Kviečiame apsilankyti koncertuose ir pasiklausyti originalaus Maskvos energetikos instituto bei kitų chorų dainavimo.

Festivalio programa